ارتباط با ما

تیم فروشگاه اینترنتی آرایشی بانه

یکی از اهداف تیم آرایشی بانه ایجاد رضایت ناشی از خرید لوازم آرایشی معتبر از وبسایت ما بوده و برای این هدف از شروع به کار فروش محصولات در سال 1394 بخوبی برای انجام این امر تمام تلاش خود را انجام داده ایم.به همین دلیل بصورت شبانه روز برای خدمت رسانی به مشتریان آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما عزیزان هستیم برای تسهیل این امر بخش ارتباط با کارشناس ما در وبسایت قرار داده شده است.

یکی از مشخصه های یک وبسایت فروش اینترنتی وجود رضایت مندی خریداران آن می باشد و خوشبختانه رضایت مشتریان ما حاکی از این امر مهم است که در بخش رضایتمندی مشتریان به بخشی از اعلام و ابراز خشنودی شما عزیزان از محصولات آرایشی بانه قرار داده شده است . ارسال محصولات با بسته های استاندارد بسته بندی شده تا محصولات در سلامت کامل بدست خریداران برسد. کلیه مرسوله ها از طریق پست انجام شده مگر برخی از خرید های عمده شما که جهت نوع ارسال کالاها در تماس مشتری با ما هماهنگ خواهد شد.

تماس با ما آرایشی بنه

محصولات پرطرفدار در آرایشی بانه

ارتباط با کارشناس ما و پیشنهادات

در صورت وجود هرگونه پیشنهاد یا انتقاد از ارتباط با کارشناس ما هم میتوانید با مدیر وبسایت بدون هیچ واسطه و مرزبندی تماس حاصل فرمایید تا هرچه زودتر مورد مربوطه بررسی و انجام شود. شما می توانید جهت خرید آسان محصولات آرایشی و کالای مورد نظر خودبا راهنمایی کارشناسان ما هرچه بهتر انتخابی مطمئن بین محصولات موجود سایت آرایشی بانه انجام دهید.

جهت پیگیری سفارشات انجام شده و ارتباط باما از طریق شماره همراه و یا ایدی در کانال لوازم آرایشی بانه تلگرام یا در پیج لوازم ارایشی ارزان بانه می توانید با ما در تماس باشید. بعد از انجام خرید محصولات کد رهگیری 24 رقمی مرسوله پستی خود را از کارشناس های ما دریافت نمایید . محصولات رو دریافت کردین فیلم کوتاه موارد ذیل برایمان ارسال بفرمایید :

– با لنز زدوربین تمیز فیلم از محصولات بگیرید

– خودتون رو معرفی کنید

– ساکن کدوم شهر و استان هستید

– از چه وبسایت یا پیج محصولاتون رو خرید کردین

– مشاورتون و کارشناس فروشی که باهاش صحبت داشتید رو نام ببرید

حستون رو با خرید از آرایشی بانه بگید

– برای دیگران که میخوان مثل شما خرید داشته باشند چه توصیه ای دارید

تماس با ما

شماره تماس فروشگاه      08734243083   

تماس با مدیریت(آقای ابراهیمی)     09185751473  

ایدی تلگرام مدیریت : 

🆔 @ebrahimi1473

🆔 @ebrahimi_bane

آدرس :
کردستان ، بانه ،بخش مرکزی، خیابان انقلاب جنوبی، کوچه شبنم ۶، پلاک ۲۵، طبقه ۱

ارتباط با ما